Najczęstsze pytania

Kilka słów o was
Grupa pasjonatów filmu, którzy poprzez okulary dynamiki, profesjonalizmu oraz szacunku patrzą na świat welonów i przysięg. Na co dzień pracujemy przy projektach audiowizualnych, od grafik po reklamy telewizyjne. Przyjeliśmy zasadę 10 filmów rocznie co pozwala nam każde zlecenie traktować indywidualnie i angażować się w 100%. Nasza grupa liczy kilka osób.
Zgodnie z nazwą aglomeracja śląska to „nasze terytorium” 🙂

Jaka jest wasza wizja reportażu?
Zdecydowanie stawiamy na dynamike, ukazanie emocji oraz jakość wykonania. Reportaż 45 minutowy pozwala idealnie zachować te założenia.

Jakim sprzętem służącym do filmowania się posługujecie?
Operatorzy działają na aparatach z wymienną optyką. Dla ciekawych technologicznie Sony A7S II to nasz główny sprzęt. Jasne obiektywy oraz profile barwne pozwalają odzwierciedlić tzw Film Look prezentowany w kinie

Czy można wszystie formalności załatwić na odległość
Oczywiście, wszystkie ustalenia telefoniczno/mailowe wpisujemy do umowy, która po kaceptacji zostaje zeskanowana i wysłana drogą mailową. W zamian oczekujemy wydrukowania, ponownego skanu i odesłania.

Ile trwa montaż filmu, po jakim czasie dostaniemy gotowy produkt?
Do 2 msc

Ile wynosi zaliczka
500zł

Czy ofertujecie pakiet foto-video?
Staramy skupić się tylko na filmie, jednak bardzo chętnie polecimy fotografów, którzy wykonują świetne zdjęcia, a jednocześnie współpracują

2 thoughts on “Najczęstsze pytania

  1. Very unique design and style. Looks awesome. Congratulations 😉

  2. Awesome!

Comments are closed.